שיחה עם נציג
ללא המתנה

מצטרפים היום לטריפל של HOT

אינטרנט סיבים מהיר ויציב, טלוויזיה עם תוכן מקורי וטלפון ביתי ללא הגבלה

הצטרפות להוט – אלו כל הסיבות להצטרף להוט עכשיו

אין מי שלא מכיר את הוט, אחת מחברות התקשורת הבולטות בארץ, ולמעשה הגדולה והמובילה שבהן. בימים אלו מציעה החברה שלל מבצעים אטרקטיביים וחבילות מצוינות, עם הנחות והטבות מפתיעות. אז בשורות הבאות נסקור מספר סיבות שבגללן הצטרפות להוט עכשיו היא מהלך נכון.

כמה מילים על הוט

אפשר לכתוב על הוט אלפי מילים, אבל בקצרה, מדובר בחברת תקשורת שהחלה את דרכה בתחילת שנות האלפיים וכיום יש לה כבר קרוב למיליון וחצי מנויים. הוט מציעה מגוון עשיר במיוחד של שירותי תקשורת, לרבות תשתית לאינטרנט מהיר, טלוויזיה רב ערוצית, שירותי טלפון קווי, שירותי טלפון נייד דרך חברת הבת הוטמובייל, ועוד היד נטויה. לקוחות החברה יכולים לבחור מבין שלל חבילות, למשל בתחום ספק ותשתית האינטרנט, בתחום הטלוויזיה, בטלפון הקווי, וגם חבילות טריפל המאפשרות ליהנות מכלל השירותים בכתובת אחת. אכן, חבילות הטריפל של החברה מהוות סיבה מצוינת להצטרפות, מאחר והן מוזילות את השירותים באופן משמעותי, ומקנות חוויית שירות נוחה ויעילה יותר.

הטלוויזיה הכי טובה בארץ

יש כמה סיבות טובות להצטרף להוט, ואחת מהן היא כמובן הטלוויזיה המעולה, שהיא פשוט הכי טובה בארץ. אכן, החברה מציעה למנויים יותר ממאה וחמישים ערוצי תוכן, שלא מעטים מהם בבלעדיות. מדובר בערוצים בתחומי הספורט, הסרטים, ילדים, סדרות, חדשות, משחקים, אינטראקטיב, ערוצים בינלאומיים, העשרה ועוד. יש לציין כי חלק מהערוצים משודרים באיכות מעולה של 4K ובהם נטפליקס, כאן 11, HOT3 (ערוץ הבידור והדרמה), SPORT5 4K שהוא ערוץ הספורט הראשון בישראל באיכות הכפולה, וגם HOT VOD.

אם לא די בכך, החברה משקיעה מאות מיליוני שקלים בשנה, יותר מכל חברה אחרת בישראל, ברכישה של תכנים לשידור. לכך מצטרפים עוד מאות מיליוני שקלים המושקעים בהפקות ישראליות מקוריות. המשמעות היא שלקוחות החברה נהנים מהתוכן הטוב ביותר בארץ ובעולם. ואם תסתכלו על חבילות הטלוויזיה והטריפל של הוט, תראו שכל אחד יכול לבחור את הערוצים המועדפים עליו.

דרך אגב, הוט גם אחראית למהפכת ה- on demand בארץ, או בעברית – צפייה לפי דרישה. הדבר מתבטא למשל בשירות HOT VOD שדרכו ניתן לגשת לאחת מספריות התוכן הגדולות בתבל, עם אלפי שעות צפייה בהופעות, סרטים, סדרות ותכנים נוספים לכל הגילאים. בנוסף, הוט היא זו שהשיקה לראשונה את שירות start over במספר ערוצים, המאפשר לצפות בתוכנית מהתחלה אם החמצתם את תחילתה, בלי מכשור הקלטה מיוחד. גם הממירים של הוט מסוגלים להקליט עשרות שעות תוכן ומאפשרים לכם לנהל ולשלוט בלוח השידורים האישי שלכם. במילים אחרות, הטלוויזיה הכי נוחה, איכותית ומתקדמת שיש.

חוויית אינטרנט מרשימה כלקוחות של הוט

עוד סיבה מצוינת להצטרפות להוט היא האינטרנט המרשים, המבוסס על תשתית אמינה ומתקדמת במיוחד שמגיעה עד 1000 מגה בייט (1 ג'יגה). תשתיות החברה זמינות במרבית האזורים בארץ ומלוות במערך שירות לקוחות משודרג העובד מסביב לשעון. ניתן לבחור לפי הכיס והצורך במהירות הרצויה – למשל עד 200, 300, 500, 600 או 1000 מגה, וליהנות מהאינטרנט החזק ביותר בישראל. יתר על כן, עם הוט ניתן לגלוש מכל מקום בבית (כולל מהגינה והחצר) במהירות שחברות אחרות מתקשות להציע. אפשר לגלוש במקביל מהטבלט, מהמכשיר הנייד, מהמחשב, הטלוויזיה החכמה וכדומה, ואף אפשר לשתף מדיה בין מכשירים תומכים.

ויש עוד סיבות לעבור להוט

במאמר הזה סקרנו כמה מהסיבות העיקריות שבגללן הצטרפות להוט היא צעד נבון. אבל יש סיבות נוספות, כמו שירותי הטלפון הקווי של החברה, המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות שיושבות על תשתית כבלים. לקוחותיה נהנים משירות טלפון אמין ואיכות עם כלל הפיצ'רים המתקדמים של עולם הטלפוניה.

וכאמור, בימים אלו מציעה הוט מגוון שלל מבצעים, לרבות הנחות משמעותיות על חבילות הטריפל, הכוללות הטבות כמו תשלום מוזל בחודשים הראשונים, VOD חינם בחודשים הראשונים, מגדילי טווח ו- HOTBOX5 בהנחה, ועוד הרשימה ארוכה.

דילוג לתוכן